سعادت و سلامت هر جامعه در خانواده ها پی ریزی می شود و انتقال ارزش های دینی، ملّی و فرهنگی و اجتماعی در درجه اوّل به عهده خانواده ها به خصوص مادر است.

۱۳۹۸/۰۳/۱۱

اسرائیل گاو شیرده ای دیگر برای آمریکا در منطقه است

امام جمعه بندرعباس گفت: اسرائیل گاو شیرده ای دیگر برای آمریکا در منطقه است.

اسرائیل گاو شیرده ای دیگر برای آمریکا در منطقه است

امام جمعه بندرعباس گفت: اسرائیل گاو شیرده ای دیگر برای آمریکا در منطقه است. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه بندرعباس بیان داشت: دشمن با تمام وجود واقعیت های ایران را به شکل وارونه به دنیا مخابره می کند و جلوه های امید بخش را پنهان کرده و عیوب کوچک ایران را بزرگ و نقاط قوت را کوچک می کند. اگر پشت پرده اخبار تولیدی آمریکا را ببینید خواهید فهمید جز دروغ پردازی چیزی نیست.

وی با بیان اینکه بحث قدس یک بحث انسانی فرا قیومیتی است، اظهارداشت: اسرائیل به عنوان یک مولود نامشروعی برای انجام کارهای نامشروع استکبار جهانی در منطقه است و سلاح های اسرائیل در آفریقا فروش می رود؛ شیطنت اسرائیل در آمریکای لاتین مشخص است و درخت منحوسش در منطقه ی ما است اما شاخه های آن در جاهای دیگر است.

آیت الله نعیم آبادی خاطرنشان کرد: تضاد ما با اسرائیل به‌حکم قرآن و بر پایه تکلیف شرعی و دینی صد در صد است و همان‌طور که بنیان‌گذار نظام فرمود اسرائیل باید از جهان پاک شود، تا پاکش نکنیم رهایش نمی‌کنیم.

وی ابراز کرد: مرگ بر اسرائیل یک شعار نیست، اگر بخواهیم اسرائیل نخواهد بود؛ ما از اسرائیل چیزی نمی‌خواهیم جز جانش، تا زمانی که در منطقه هست هرروز بساط مرگ بر اسرائیلمان محکم‌تر می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان اضافه کرد: ما میگوییم هرچه فلسطینی هست از مسلمان و مسیحی و یهودی در فلسطین باشد و یک نظرخواهی عمومی برگزار شود و هر نظام سیاسی رأی آورد همان بماند و حکومت کند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی اظهارداشت: استکبار جهانی می‌خواهد اسرائیل در منطقه بماند تا منافعش تأمین شود، اسرائیل گاو شیرده آمریکا در منطقه است؛ تا دنیا طرح نظرخواهی عمومی را قبول نکرده است ما از مبارزه بی‌امان خود دست نمی‌کشیم.

وی با اشاره به رحلت امام راحل (ره) و ۱۵ خرداد در هفته پیش رو، افزود: امام یک سند برای همه بود، تنها قیام کرد و مردم را قبول داشت، ما نیز باید مردم را قبول داشته باشیم، وقتی کارشان در دست ما است آن را امروز و فردا نکنیم و مشکلشان را حل کنیم.

آیت‌الله نعیم‌آبادی عنوان کرد: بزرگ‌ترین حادثه قرن به‌وسیله یک عالم در خانه‌ای تنگ و کوچک شروع شد و جهان را فراگرفت. باید کارمان برای خدا باشد و باهم باشیم و همدیگر را باور داشته باشیم، مسئولین مردم را قبول داشته باشند، خودمان یکدیگر را قبول داشته باشیم و مردم نیز مسئولین را قبول داشته باشند.

آیت‌الله نعیم‌آبادی ابراز کرد: ۱۵ خرداد نشان داد مردم مرجع تقلیدی هستند، خیلی‌ها به زندان رفتند، کسی نفهمید اما تا امام را گرفتند ایران تکان خورد، ۱۵ خرداد هویت انقلاب را که هویتی دینی و مرجع تقلیدی است ا نشان می‌دهد بنابراین باید ۱۵ خرداد را همیشه حفظ کرد و گرامی داشت.

وی با اشاره به عید فطر اضافه کرد: عید فطر با حرف منجم و با حساب حسابگران ثابت نمی‌شود، تنها با دو چیز موردقبول جهان اسلام است، و آن دیدن و ثلاثین است، یعنی یا ماه دیده شود و یا اگر تا روز ۳۰ رمضان ماه دیده نشود روز بعد از آن را عید در نظر بگیرند این را جهان اسلامی قبول دارد، راه دیگری که شیعیان نیز قبول دارند، حکم حاکم است.

نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان ادامه داد: سعودی‌ها ۷ سال قبل جلسه‌ای تشکیل دادند و گفتند از هر راهی ثابت شود قبول است، در حالی‌که نقل‌شده است که حتی اگر می‌دانی ماه وجود دارد پشت ابر اما تا نبینی قبول نیست.

آیت‌الله نعیم‌آبادی اظهار کرد: یکی از کارهایی که نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده و باید قدر آن را بدانیم این است که برای استهلال ماه کاری کرده که در تاریخ اسلامی بی‌نظیر است، شب اول ماه ۱۵ گروه در هر گروه ۱۵ کارشناس در کل کشور برای دیدن ماه می‌روند و اگر دیده نشود مسلم دیده نشده است؛ این گروه‌ها به نقاطی که مردم بگویند ماه دیده‌شده می‌روند و رصد می‌کنند و اخبار را به مقام معظم رهبری اعلا می‌کنند و ایشان عید را اعلام می‌کند. اگر کسی به این تلاش الهی کم‌توجه باشد باید توبه کند.

 
 
 
نام خبرنگار: روابط عمومی

منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
دیدگاه
گفتگو
دانستنی ها
    
وقف راهبرد تسهیل ازدواج جوانان
  
حضرت زهرا(س) الگویی برای زنان مسلمان
  
نقش پدر و مادر در تربیت دینی
  
گزارش تصویری نمایشگاه صنایع دستی استان
  
فیلم/ آسو،دختر کردستان...
  
تصاویر/ احمدی‌نژاد و همسرش در تحلیف اورتگا
  
نماهنگ شهید احمدی روشن - شهید هسته ای
  
عکس/ عدم اطلاع پسر چهار ساله شهید روشن از شهادت پدرش
  
تصاویری از بازارچه صنایع دستی در جزیره هنگام
  
غرفه استان هرمزگان در نمایشگاه زنان و بیداری اسلامی
  
گزارش تصویری دیدار زنان‌اندیشمند ۸۵کشور بارهبری
  
گزارش تصویری/جشن میلاد امام زمان در بندر عباس
  
عکس/ زنان نان‌آور فسایی
  
گزارش تصویری / تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام در بندرعباس
  
گزارش تصویری از زنان پلیس اردنی
  
مقایسه چهره زنان در ۳۸ کشور جهان + عکس
  
گزارش تصویری/مسابقات کشوری جام عفاف بانوان ویژه بانوان
  
گزارش تصویری/زنان کارگاه آجرپزی
  
گزارش تصویری/بانوان فوتسالیست در مسابقات آسیایی


                                                  
  
                             
                             
                             
شرح خبر
لینکهای مفید
چند رسانه ای
دیگر خبرها
نظر سنجی
شما به عنوان دختر یا پسر کدام گزینه را برای یک زن بهتر میدانید؟