سعادت و سلامت هر جامعه در خانواده ها پی ریزی می شود و انتقال ارزش های دینی، ملّی و فرهنگی و اجتماعی در درجه اوّل به عهده خانواده ها به خصوص مادر است.

۱۳۹۸/۰۱/۱۷

تقویت زیرساخت های اقتصادی نخستین گام در حمایت از رونق تولید و تحقق شعار سال است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: تقویت زیرساخت های اقتصادی یکی از مهمترین اقداماتی است که انتظار می رود به عنوان نخستین گام در حمایت از رونق تولید و تحقق این شعار مورد توجه قرار گیرد.

تقویت زیرساخت های اقتصادی نخستین گام در حمایت از رونق تولید و تحقق شعار سال است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: تقویت زیرساخت های اقتصادی یکی از مهمترین اقداماتی است که انتظار می رود به عنوان نخستین گام در حمایت از رونق تولید و تحقق این شعار مورد توجه قرار گیرد.



 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام علی اکبر انصاری راد با اشاره به نامگذاری سال98به نام سال«رونق تولید»اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نگاه راهبردی خود به مسایل کشور، مهمترین مساله امسال کشور را نیز اقتصاد دانست و معظم‌له با اشاره به وجود مشکلاتی موجود در عرصه اقتصاد به مواردی چون؛ بحث کاهش ارزش پول ملّی، قدرت خرید مردم و مشکل کارخانه‌جات و کم‌کاری و احیاناً تعطیل بعضی از کارخانه‌جات اشاره فرمودند و راه حل عبور از این مشکلات را «توسعه‌ی تولید ملّی» خواندند و با این نگاه بود که فرمودند: «مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است».

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان تصریح کرد: امروز تقویت تولید و استحکام بُنیه‌های اقتصادی و نیز مقاومت در برابر فشارهای سیاسی و فرهنگی رقیبان برای حفظ هویّت خود مهمترین راه مقابله با هجمه های اقتصادی است.

 وی افزود: مسئولان و اقتصاددانان بر این باورند که راه رسیدن به توسعه اقتصادی از مسیر تقویت تولید داخلی و حمایت از تولیدکنندگان می گذرد، از این رو با تحقق چنین فرایندی ضمن به حرکت در آمدن چرخ تولید، و رونق اقتصادی را بیش از پیش در کشور شاهد خواهیم بود.

حجت الاسلام انصاری راد عنوان داشت: شناخت دقیق ابزارها و راهکارهای موجود یکی از مهمترین عوامل در جهت حمایت از تولید داخلی محسوب می شود از نگاه اقتصاددانان این موضوع باید در همه عرصه های اقتصادی به یک اندازه مورد توجه قرار گیرد و همه نهادهای ملی به یک اندازه در به ثمر رسیدن آن سهیم باشند.

وی افزود: تقویت زیرساخت های اقتصادی یکی از مهمترین اقداماتی است که انتظار می رود به عنوان نخستین گام در حمایت از رونق تولید و تحقق این شعار مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: رونق تولید به مثابه موتور تحقق رونق اقتصادی، باید در مسیری حرکت کند که حاصل آن تحقق آبادانی و پیشرفت، همراه با عدالت باشد.
انصاری راد خاطرنشان ساخت: فراموش نباید کرد که اگر یک ارزش و ضرورت به گفتمان فراگیر جامعه بدل نگردد، نمی‌تواند در روند کلان کشور اثرگذار باشد. لذا طبیعی است که شعار سال باید به مطالبه ای عمومی جامعه اعم از مردم و مسئولین و کارگران و کارفرمایان بدل شود، مسئولین باید با همه توان تلاش کنند که موانع تولید آسیب شناسی و مرتفع گردد، سرمایه گذاران و صاحبان ابزار تولید باید با خودباوری و از خودگذشتگی و شجاع و روحیه ریسک پذیری، وارد میدان تولید شده و با کنارگذاشتن روحیه کاسبکاری، در خدمت رونق تولید و اقتصاد قرار بگیرند بدین شکل همه توان کشور در خدمت تحقق شعار سال قرار خواهد گرفت.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۹۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
دیدگاه
گفتگو
دانستنی ها
    
وقف راهبرد تسهیل ازدواج جوانان
  
حضرت زهرا(س) الگویی برای زنان مسلمان
  
نقش پدر و مادر در تربیت دینی
  
گزارش تصویری نمایشگاه صنایع دستی استان
  
فیلم/ آسو،دختر کردستان...
  
تصاویر/ احمدی‌نژاد و همسرش در تحلیف اورتگا
  
نماهنگ شهید احمدی روشن - شهید هسته ای
  
عکس/ عدم اطلاع پسر چهار ساله شهید روشن از شهادت پدرش
  
تصاویری از بازارچه صنایع دستی در جزیره هنگام
  
غرفه استان هرمزگان در نمایشگاه زنان و بیداری اسلامی
  
گزارش تصویری دیدار زنان‌اندیشمند ۸۵کشور بارهبری
  
گزارش تصویری/جشن میلاد امام زمان در بندر عباس
  
عکس/ زنان نان‌آور فسایی
  
گزارش تصویری / تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام در بندرعباس
  
گزارش تصویری از زنان پلیس اردنی
  
مقایسه چهره زنان در ۳۸ کشور جهان + عکس
  
گزارش تصویری/مسابقات کشوری جام عفاف بانوان ویژه بانوان
  
گزارش تصویری/زنان کارگاه آجرپزی
  
گزارش تصویری/بانوان فوتسالیست در مسابقات آسیایی


                                                  
  
















                             
                             
                             
شرح خبر
لینکهای مفید
چند رسانه ای
دیگر خبرها
نظر سنجی
شما به عنوان دختر یا پسر کدام گزینه را برای یک زن بهتر میدانید؟