سعادت و سلامت هر جامعه در خانواده ها پی ریزی می شود و انتقال ارزش های دینی، ملّی و فرهنگی و اجتماعی در درجه اوّل به عهده خانواده ها به خصوص مادر است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰

نیروسازی ذیل گفتمان انقلاب اسلامی و رهبری رسالت مهم کانونهای مساجد است

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکید کرد: رسالت مهم کانونهای مساجد کادر سازی و نیروسازی ذیل گفتمان انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است.

نیروسازی ذیل گفتمان انقلاب اسلامی و رهبری رسالت مهم کانونهای مساجد است

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکید کرد: رسالت مهم کانونهای مساجد کادر سازی و نیروسازی ذیل گفتمان انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام علی اکبر انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان به 18 اسفند سالروز تشکیل کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اشاره کرد و گفت: این کانون ها با هدف مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان تشکیل شده است و در این خصوص هم از اثرگذاری ویژه ای برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه کانون های مساجد در مسیر ولایت گام برداشته اند، اظهار داشت: امروز کانون های مساجد انس و الفت بین بچه های مسجد و ائمه جماعت به وجود آورده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با بیان اینکه تشکیل کانون‌های فرهنگی هنری نقطه عطفی در مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران بود، گفت: استفاده از ظرفیت عظیم این کانون‌ها توانسته است شبکه به هم پیوسته فرهنگی در سراسر کشور از جمله در شهرهای کوچک و روستاها ایجاد کند.

حجت الاسلام انصاری راد در ادامه تاکید کرد: رسالت مهم کانونهای مساجد کادر سازی و نیروسازی ذیل گفتمان انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به بیانیه مهم رهبر انقلاب اسلامی در ترسیم ادامه مسیر نظام جمهوری اسلامی، اظهار داشت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، پیشگام خواهند بود زیرا نسل جوان، مخاطبان اصلی این  کانون‌ها هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ضمن تشریح اهداف کلی کانون در راستای تحقق ارزشها و اصول سیاست فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، تبلیغ، گسترش و تعمیق فرهنگ روحبخش اسلام و تاکید بر آرمانها و ارزشهای معنوی و فرهنگ اسلامی، گسترش زمینه مشارکت و مباشرت مردم در امور فرهنگی، هنری ، اجتماعی، علمی و غیره و همگانی و عمومی نمودن تمامی عرصه های فرهنگی و هنری و تحقق آزادی مناسبتهای فرهنگی مردمی از جمله این اهداف برشمرد.

انصاری راد، زمینه سازی برای حضور فعال جوانان و نیروهای متعهد در عرصه فعالیتهای فرهنگی و هنری و شناسایی و تربیت استعدادهای درخشان و استفاده از اوقات فراغت جوانان و حفظ و ترویج فرهنگ بسیجی، ارائه و عرضه فعالیت های فرهنگی، هنری بر اساس موازین و ضوابط اسلامی و ایجاد جاذبه های فرهنگی هنری و کانون های پرتحرک و فعال مذهبی، اجتماعی و مردمی در مقابله با تهاجم فرهنگی مبتذل استکبار و کفر جهانی از دیگر اهداف تشکیل کانون های فرهنگی هنری مساجد نام برد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۱۱۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
دیدگاه
گفتگو
دانستنی ها
    
وقف راهبرد تسهیل ازدواج جوانان
  
حضرت زهرا(س) الگویی برای زنان مسلمان
  
نقش پدر و مادر در تربیت دینی
  
گزارش تصویری نمایشگاه صنایع دستی استان
  
فیلم/ آسو،دختر کردستان...
  
تصاویر/ احمدی‌نژاد و همسرش در تحلیف اورتگا
  
نماهنگ شهید احمدی روشن - شهید هسته ای
  
عکس/ عدم اطلاع پسر چهار ساله شهید روشن از شهادت پدرش
  
تصاویری از بازارچه صنایع دستی در جزیره هنگام
  
غرفه استان هرمزگان در نمایشگاه زنان و بیداری اسلامی
  
گزارش تصویری دیدار زنان‌اندیشمند ۸۵کشور بارهبری
  
گزارش تصویری/جشن میلاد امام زمان در بندر عباس
  
عکس/ زنان نان‌آور فسایی
  
گزارش تصویری / تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام در بندرعباس
  
گزارش تصویری از زنان پلیس اردنی
  
مقایسه چهره زنان در ۳۸ کشور جهان + عکس
  
گزارش تصویری/مسابقات کشوری جام عفاف بانوان ویژه بانوان
  
گزارش تصویری/زنان کارگاه آجرپزی
  
گزارش تصویری/بانوان فوتسالیست در مسابقات آسیایی


                                                  
  
                             
                             
                             
شرح خبر
لینکهای مفید
چند رسانه ای
دیگر خبرها
نظر سنجی
شما به عنوان دختر یا پسر کدام گزینه را برای یک زن بهتر میدانید؟